אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עילי רנרט

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עילי רנרט:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:34. מורה לגיטרה.עילי רנרט מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 054-6385899t

מורה לגיטרה פרטי ולקבוצות בעל ניסון רב בתחום הנגינה, הופעות, הקלטות והוראה.

לומד גיטרה מגיל 11, מלמד פרטי מגיל 16.בוגר בית-הספר .לאומניות "ארטיק" ביהוד, בוגר מוסיקפון, קורס מקצועי באקדמיה למוסיקה על שם פרדריק שופן , לימודים ברימון . מעביר שיעורי גיטרה באווירה כיפית ונעימה, מלמד: טכניקה, אחזקה נכנות, אקורדים, תווים, פיתוח שמיעה, עבודה על ביצוע הגשה, אפשרות של שירה ועבודה על הגשת שיר, הכננה לאודישנים וכו'…

מלמד שיעורי גיטרה(קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובאס) ברמה מקצועית, טכניקה נכונה ומתאימה לתלמיד, תיאוריה, פיתוח שמיעה, פיתוח סגנון אישי, אלתור, מגוון סגנונות(רוק, פופ, קלאסי, ג'אז), הלחנה שירים וכתיבה בהתאם לסגנון הכנה לאודישנים ועבודה עם הרכבים, בהאזנה לאלבומים ויצירות וניתוח.

בנוסף יש אפשרות להקליט את השיעורים כדי שהתלמיד יצא עם משוב מהשיעור(עם זה תרגיל טכני, או יצירה פרי אצבעותיו של התלמיד), והאפשרויות גדולות. השיעור נמשך בין 50-60 דקות, יכול להתבצע או אצלי בבית(אם סטודיו קטן ומקום לנגינה בלייב כמו בחדר חזרות או בבית התלמיד.

מלמד באיזור יהוד והסביבה(גני-תקווה, פתח-תקווה, גבעת שמואל, סביון, קריית-אונו אור יהודה וכו')..

מתאים לכל הגילאים, כל הרמות ואוהבי מוסיקה המעוניינים להרחיב את ידיעתם ולשפר את כישוריהם המוסקליים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעילי רנרט, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עילי רנרט אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)