אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית לין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית לין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:47. מורה לגיטרה וגיטריסט מקצועי.עמית לין מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-3490933t

מורה לגיטרה וגיטריסט מקצועי. מלמד גיטרה בתל אביב, בגבעתיים, ברמת גן ובקונסרבטוריונים שונים כבר למעלה מעשר שנים. בוגר "רימון" בעל ניסיון עשיר בלימוד גיטרה בכל הרמות ובכל הגילאים, בכל הצורות ובכל הגדלים. גם תלמידים מתחילים וגם מתקדמים.

מלמד באווירה נעימה, רגועה וסבלנית. מתאים את שיטת הלימוד והרפרטואר לכל תלמיד בנפרד, לפי נטיותיו, כישוריו וטעמו של התלמיד.

מלמד הכל – תווים, אקורדים, סולמות, טכניקה, אלתור, הרמוניה, פיתוח שמיעה ועיבוד. בנוסף, מנגן, מקליט ומופיע עם אומנים והרכבים רבים (גבי שושן, שרי, עוזי פוקס, אדם, דנה אינטרנשיונל, יונתן גוטפלד, לה גרדיה ועוד).

מלמד ומנגן את כל הסגנונות: רוק, בלוז, ג'אז, בוסה נובה, פאנק, קלאסי, ספרדי ועוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית לין, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית לין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)