אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית שקד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית שקד:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:42. שיעורים לכל הרמות באווירה מעולה :).עמית שקד מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-2046406t

מורה לגיטרה בתל אביב ובפתח תקווה, יוצא בית הספר רימון, מלמד גיטרה בכל הרמות ובמגוון סגנונות – ג׳אז, רוק, בלוז ועוד. בעל נסיון עשיר בהוראה באופן פרטי ובבתי ספר למוזיקה. מוזיקאי פעיל – כותב, מלחין וזמר, מופיע, מקליט ומעבד.

כמורה לגיטרה מזה עשר שנים, לא לכל התלמידים מתאימה אותה תכנית לימוד כמובן . לכן תכנית הלימוד היא לחלוטין בהתאם לקצב התקדמות התלמיד/ה, ובהתאם לרמתם/ן.

השיעורים באווירה כיפית עם דגש על תיאוריה, אלתור, קריאת תווים, טכניקה, פיתוח שמיעה ופיתוח שמיעה ריתמי.

מורה לגיטרה לכל הגילאים ולכל הרמות . בין אם אתם מתקדמים מאד ורוצים להשתפר ולחזק תחומים מסויימים בנגינה , או נמצאים ממש בהתחלה – כשאפילו לא ניגנתם/ן צליל אחד עדיין – תוכלו להגיע ללמוד, להתקדם והכי חשוב – ליהנות!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית שקד, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית שקד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)