אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ערן קרתי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ערן קרתי:

מלמד לאהוב את הגיטרה לסרוגין ובאהבה כשלושים שנה.ערן קרתי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחדרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6222876t

בית שיש בו נגינה, זה בית חי, שמח ובריא יותר.

לאורך השנים, למדתי שרוב התלמידים מעוניינים ללמוד לבד, בעיקר דרך אינטרנט וחברים. לכן, אני משתדל לתת לתלמיד כלים ויסודות בסיסיים, כאלה שמאפשרים, לאחר תקופה קצרה, יחסית, להמשיך ולהתקדם ללא מורה. מי שממשיך, ומוצא עצמו מעוניין להתמקצע יותר, הרי שאז, עובר לשלב של בנית תכנית לימוד מסודרת עם יעדים רצויים ותירגול מתאים, כל אחד לפי סגנונו.

בשלב די מוקדם, אני ממליץ לתלמיד על מורה המתמחה בסוג המוסיקה שבה מעוניין התלמיד להתמקצע. החלפת המורה, לאחר לימוד היסודות, הוא, לדעתי גורם משמעותי בהתקדמות.

אני מאמין שלכל אחד יש את הניגון המיוחד שלו, ומשתדל לשרת את רצון התלמיד, ולא להכניס את התלמיד למסגרת מוכנה מראש.

מתאים לכל הגילאים, כן, גם למי שחושב שהוא כבר מבוגר… ועדיין לא ויתר על החלום.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחדרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחדרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בערן קרתי, מורה לגיטרה בחדרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחדרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ערן קרתי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחדרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)