אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רוני באר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רוני באר:

בן 30, בעל ניסיון הוראה של מעל לעשר שנים, וניסיון נגינה של 15 שנה, מלמד בס מכל הסוגים וגיטרה קלאסית וחשמלית.רוני באר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בפתח-תקווה ברעננה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-3455505t

ניסיוני כולל הוראת מוסיקה במסגרות רשמיות (בתי ספר תיכוניים וחטיבות ביניים) ומסגרות פרטיות (שיעורים פרטיים), סדנאות, קייטנות מול קבוצות ובודדים.

תוכן השיעורים כולל עבודה על טכניקת הנגינה, קצב, קריאת תווים, לימוד הבסיס התיאורטי והמעשי של מגוון סגנונות, נגינה בהרכבים, לימוד הקטעים המפורסמים והידועים ביותר בכל סגנון, והכל עם הרבה רצון ונתינה, למתחילים ומתקדמים, בהצלחה לכם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בפתח-תקווה, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בפתח-תקווה, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברוני באר, מורה לגיטרה בפתח-תקווה, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בפתח-תקווה, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רוני באר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בפתח-תקווה, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)