אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רן כץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רן כץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 23 שנים. גיל:49. נסיון מקצועי בברוקלין ני יורק.רן כץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכפר-סבא בפתח-תקווה ברעננה בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-2251998t

נסיון מקצועי של מעל עשרים שנים. מלמד בקונסרבטוריונים מוסדות ופרטי למעלה מחמש עשרה שנים. נגנתי בעבר במספר להקות רוק הרכבי גאז והרכבים לארועים. יש בישראל הרבה מאוד גיטריסטים טובים מצויינים ואפילו גאונים אבל מעטים מהם יודעים כיצד ללמד. אני למזלי ניחנתי בכשרון להוראה ועל כך יעידו מספרם הרב של תלמידיי בעבר ובהוווה.מלמד רוק רוק כבד ומטאל. אלתור . תרגול שמיעה וריתמיקה. כמו כן מלמד גאז מוסיקה קלאסית פלמנקו ומוסיקת עולם. הכנה למגמות מוסיקאליות ולרסיטאלים. לא נותן שיעוריי נסיון. שעור ראשון בתשלום.מלמד בתל אביב פתח תקווה והמרכז וגם בשרון.מספר הטלפון שלי 0522251998.

https://www.youtube.com/watch?v=jl9-QvuppTQ&feature=g-upl

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכפר-סבא, בפתח-תקווה, ברעננה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכפר-סבא, בפתח-תקווה, ברעננה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברן כץ, מורה לגיטרה בכפר-סבא, בפתח-תקווה, ברעננה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכפר-סבא, בפתח-תקווה, ברעננה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רן כץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכפר-סבא, בפתח-תקווה, ברעננה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)