אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שלומי סיבוני

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שלומי סיבוני:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:47. שיעורי גיטרה באולפן הקלטות ה"סלון".שלומי סיבוני מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-9246808t

שלומי סיבוני הוא מורה לגיטרה יוצר ומפיק מוזיקלי מזה כ-15 שנה, את תחילת דרכו עשה אצל מורים פרטיים לתאוריית המוזיקה והתמחות נגינה בגיטרה. במהלך השנים העמיק את הידע התיאורטי והתמקצע במגוון סגנונות נגינה באופן עצמאי. כגיטריסט ויוצר שלומי השתתף בפרוייקטים רבים ומגוונים והופיע על במות עם הרכבים שונים ובעיקר עם חומרים מקוריים שלו בארץ ובעולם.

הגישה הבסיסית של שלומי היא שכל אחד יכול לדעת לנגן, כל מה שצריך זה גיטרה, רצון, זמן להתאמן ומורה שיודע לכוון את התלמיד למקום שישאיר אותו ולא בכוח בתוך העולם העשיר והמעשיר הזה שנקרא מוזיקה. במידה והתלמיד מתחיל, השיעורים הראשונים יתמקדו בהבהרת התאוריה הבסיסית והתחלת עבודה על אחיזה ובהמשך, פרקטיקה וטכניקה, עם ההתקדמות של התלמיד תהיה העמקה והרחבת הידע התיאורטי והטכני כאחד.

כל החומר שיילמד בע"פ בזמן השיעור יועבר לכתב וילווה בלמידה של קריאת הכתוב. במידה והתלמיד מתקדם, השיעורים ייתבצעו בהתאם לרמה ולכיוון הכללי שתלמיד מעוניין להתקדם בו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשלומי סיבוני, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שלומי סיבוני אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)