אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » תומר מש

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה תומר מש:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 8 שנים. גיל:41. שיעורים על כל סוגי הגיטרה כולל בס!.תומר מש מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבת-ים בחולון בראשון לציון בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5820650t

מורה סובלני ואיכפתי לגיטרה וגיטרה בס יוצא בית ספר רימון, רקע נגינה של 18 שנים, בעל ניסיון עשיר בלימוד לכל הגיליים ולכל הסגנונות!

ניסיון בלימוד קבוצות, לימוד תיאוריה, פיתוח שמיעה, הרמוניה, קצב, תוים, קריאה מצ'ארטים, נגינה משמיעה, ליווי, סולואים ואילתור בתוך הגרוב!

לבסיסטים טכניקות סלאפ וטכניקות נגינה של מוזיקה אפריקאית (קונגוליס, מערב אפריקה וכו,) מוזיקה מודרנית גם כן!

כמו כן מוסיקאי ונגן פעיל באולפנים עם הרכבים רבים בארץ ובחו"ל! בשיעורים ניתן לשלב תוכנות עריכה והפקה, יעוץ ועזרה בכתיבת טקסטים וקטעים מוזיקלים מקוריים, מגיע עד בית התלמיד!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בתומר מש, מורה לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם תומר מש אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)