אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » תמיר גבעון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה תמיר גבעון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:36. מורה לגיטרה באיזור הדרום.תמיר גבעון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע בלהבים במיתר בעומר

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6678848t

פסנתרן וגיטריסט, מורה מקצועי לגיטרה קלאסית, חשמלית ואקוסטית.
יליד 1987, מנגן מגיל 12 ומעניק שיעורים פרטיים לכל הרמות והגילאים.
למדתי 4 שנים בקונסבטוריון ביישוב עומר.

במשך השנים צברתי נסיון וידע רב בנגינה ובלימוד מוסיקה וגיטרה, לימוד מהיסוד ועד הרמות הגבוהות ביותר של נגינה למתחילים ומתקדמים כאחד.

השיעורים מתמקדים בלימוד טכניקות וסגנונות נגינה, טכניקה מדוייקת לפריטה ולאצבוע נכון, מקצבים, קריאת תווים, טאבים, אקורדים, הלחנה, סולואים, אילתור ועוד…

ניתן ללמוד שירים או קטעי נגינה לפי רצון התלמיד והכיוון אליו ירצה להתפתח כגון: בלוז, רוק, פאנק, קלאסי, מזרחי, מטאל וכו'…

אפשרות ללימוד בבית התלמיד בבאר שבע והסביבה.

הרגישו חופשי להתקשר ולשאול כל שאלה.

בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, בלהבים, במיתר, בעומר, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע, בלהבים, במיתר, בעומר ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בתמיר גבעון, מורה לגיטרה בבאר-שבע, בלהבים, במיתר, בעומר, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע, בלהבים, במיתר, בעומר באתר ובמידה ולא תסתדרו עם תמיר גבעון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע, בלהבים, במיתר, בעומר מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)