אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » תמיר עוז

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה תמיר עוז:

בן 39, נשוי עם ילד בן ארבע. חולה על מוזיקה ומתחבר לכל הסגנונות. בוגר בית הספר רימון ולאחר סיום הלימודים התחלת לימוד גיטרה.תמיר עוז מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחולון

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-7292234t

אני מתחיל ללמד בתחילה קודם שירים בלבד עם אקורדים והפריטות שלהם ורק יותר מאוחר את כל הבסיס והתיאוריה שהיא קצת יותר משעממת בשביל התלמידים–המטרה ליצור כבר מהתחלה עיניין ורצון ללמוד ולנגן בכיף כיוון שמתחילים עם שירים כבר מהשיעור הראשון ולא "לשבור" את התלמיד עם התיאוריה והבסיס וכל הסולמות שיכולים לייאש את התלמיד כבר בהתחלה. ראש צעיר. מתחבר לכל תלמיד.

אני מלמד גם על גיטרה קלאסית וגם חשמלית ומגיע עד לביתו של התלמיד.

אחת לחדשיים אני עושה מפגש בין כל התלמידים בפארק "פרס" בחולון וכל אחד מביא איתו את הגיטרה שלו ומנגנים כולם ביחד. ממש כיף! אני מלמד רק שירים שאוהבים ומה שהתלמיד לא אוהב אני לא מלמד.

אני מלמד גם את כל שירי הסדרות: כמעט מלאכים, תיכון השיר שלנו, האי, השמינייה, חצוייה, זואי 101, הפיג'מות, דני הוליווד, איי קארלי, האנה מונטנה, השיר שלנו, ועוד…

יש לי נסיון רב עם כל הגילאים ומלמד עם הרבה סובלנות וכיף. נתראה בשיעורי הגיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחולון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחולון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בתמיר עוז, מורה לגיטרה בחולון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחולון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם תמיר עוז אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחולון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)