אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלעד סדן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלעד סדן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:42. מתאים לכל רמה ולכל שלב.אלעד סדן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-6735374t

בוגר רימון, בעל ניסיון רב בהוראה פורמלית ורקע רב בחינוך בלתי פורמלי גם כן. מלמד בסגנונות שונים ובכל הרמות. מאמין שמוסיקה היא קודם כל הנאה וכך גם מעביר את השיעורים. לכן לצד הוראת היסודות החיוניים לנגינה על גיטרה, נתמקד בשירים וז'אנרים שאתם אוהבים. כך בעיניי אפשר להגיע למיצוי הפוטנציאל המוסיקלי של כל אחד מאיתנו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלעד סדן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלעד סדן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)