אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ארנולד נסיס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ארנולד נסיס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:38. בוגר ביה"ס "רימון" וגיטריסט קפריציה.ארנולד נסיס מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 050-8445759t

בוגר ביה"ס רימון, גיטריסט להקת קפריציה (Capricia) ומקים פרוייקט "Birdcage" הכולל נגנים מלהקות כגון Guns N Roses, Evanescence, Within Temptation ועוד. מלחין לקולנוע ומשחקי מחשב.

מלמד גיטרה קלאסית חשמלית ואקוסטית בירושלים (בית הכרם או מרכז העיר). בנוסף גם מעביר שיעורים בהלחנה, קיובייס (Cubase), תאוריה ומכין למבחנים לאקדמיה/רימון ושאר בתי המוסיקה בארץ כבר מעל ל10 שנים.

בשיעורים ניתן דגש רב על תיאוריה, טכניקה ואלתור. מתחילים ומתקדמים מוזמנים. מנסיוני כל אחד יכול לנגן גיטרה, אם זה לכיף או בשביל לקחת את זה ברצינות ל"שלב הבא" או ככלי ליצירה וכתיבת שירים.

*לצערי לא אוכל להציע שיעור נסיון חינם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בארנולד נסיס, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ארנולד נסיס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)