אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » הילה לב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה הילה לב:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:35. העיקר מה שהתלמיד מבקש, ושיהיה כיף.הילה לב מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-8691321t

שהייתי בת 14 התחלתי ללמוד גיטרה, לקחתי את הגיטרה הישנה של אימא שלי ונגנתי עליה. משהו בלשיר ולנגן את השיריים ששמעתי ברדיו גרם לי לתחושה גדולה של חופש. הגיטרה הייתה עבורי כלי לביטוי רגשותיי , הרהוריי גיל ההתבגרות. כלי אומנותי ותרפיה כאחד.
כעבור שנים במהלך עבודתי במתנס נווה יוסף בחיפה כמדריכה ששמעו שאי גם יודעת לנגן בגיטרה הציעו לי מיד להפוף למורה. לא חשבתי שזה יתאים לי , אך מפה לשם הפכתי למורה לגיטרה לעשרות ילדים שלמדו אצלי אקורדים שירים, סולמות ותיאוריה.
ומעבר להכל למדו אחריות, את חשיבותה של התרגול ומצאו מקום לביטוי עצמי.
כיום אני מורה לגיטרה באופן חלקי ובמקביל מנהלת הרכב מוסיקלי לבני נוער ששמו "מיוזיק" במסגרת אגף הנוער במתנס נאות שושנים בחולון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בהילה לב, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם הילה לב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)