אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ויקטור אזוס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ויקטור אזוס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 20 שנים. גיל:64. הבסיסט של להקת אטרף מלמד גיטרה.ויקטור אזוס מלמד גיטרה בערים הבאות:

באבן יהודה בכפר ויתקין בנתניה בעמק חפר בפרדסיה בתל מונד

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-4761034t

מחפשים מורה לגיטרה בנתניה? או באיזור?
אני ויקטור אזוס, הבסיסט של להקת אטרף, אני עובד בתעשיה כבר עשרות שנים ואני מורה לגיטרה בנתניה, אבן יהודה, עמק חפר, תל מונד והסביבה. בעל נסיון עשיר כמורה לגיטרה בכל הרמות. מוסר שיעורי גיטרה באווירה נעימה ועם הרבה נסיון גם כמוזיקאי פעיל וגם כמורה לגיטרה.

קצת על ההיסטוריה המוזיקאלית שלי:
ניגנתי בלהקת ״אטרף״ בגיטרה בס והייתי שותף מרכזי בהלחנה ובעיבוד המוסיקלי. בין השירים הידועים שהלחנתי: "ענבל" "אודליה" "מרווה ורוזמרין" ועוד…

ניגנתי גיטרה גם בלהקת ״כחול״ שניגנה מוסיקה אירית והייתי שותף באלבומה "הגמל הקלטי" וכן בלהקת ״בלקאן״ למוסיקה בלקאנית. בנוסף הפקתי אלבומים רבים והופעתי עם אמנים שונים בארץ ובחו"ל.
כיום חבר בלהקת "אנדרלמוסיה" וכן עובד עם גיל קופטש.

אני מורה לגיטרה בנתניה ובסביבה
מלמד כבר עשרים שנה גיטרה אקוסטית ובס. מלמד גיטרה באופן פרטי ומוסר שיעורי גיטרה לתלמידים מתחילים ולמתקדמים.

המחמאה הכי גדולה שאני מקבל בתור מורה לגיטרה היא ההצלחה של התלמידים שלי ואשמח לעזור גם לכם להצליח, אז אם אתם מחפשים מורה לגיטרה בנתניה, או לחלופין מורה לגיטרה באבן יהודה, בעמק חפר, בתל-מונד ובשאר המקומות שבאיזור…

אשמח להיות המורה לגיטרה שלכם ולהביא גם אתכם למקום שבו אתם יכולים לנגן את מה שאתם אוהבים ולהתאהב בכלי הנפלא הזה שנקרא ״גיטרה״ יותר ויותר.

נתראה בצד השני :) בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באבן יהודה, בכפר ויתקין, בנתניה, בעמק חפר, בפרדסיה, בתל מונד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באבן יהודה, בכפר ויתקין, בנתניה, בעמק חפר, בפרדסיה, בתל מונד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בויקטור אזוס, מורה לגיטרה באבן יהודה, בכפר ויתקין, בנתניה, בעמק חפר, בפרדסיה, בתל מונד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באבן יהודה, בכפר ויתקין, בנתניה, בעמק חפר, בפרדסיה, בתל מונד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ויקטור אזוס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באבן יהודה, בכפר ויתקין, בנתניה, בעמק חפר, בפרדסיה, בתל מונד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)