אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » חגי רז

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה חגי רז:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:50. בואו ללמוד במהירות ובכיף. .חגי רז מלמד גיטרה בערים הבאות:

בפתח-תקווה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-3606036t

שלום
שמי חגי רז,אני מורה לגיטרה בפתח תקווה.
הרבה אנשים אומרים לי שהיו רוצים לנגן גיטרה. אני אומר לכם שכל מה שצריך זה רבע שעה של תרגול ביום ותוך בערך שלושה חודשים תוכלו לנגן וללוות את עצמכם ברמה בסיסית.

מעט עלי…
התחלתי להיות מורה לגיטרה בשנת 1993 . למדתי אצל הרבה מורים פרטיים וגם ב"רימון". במשך השנים היו לי המון תלמידים , הרבה מהם מנגנים עד היום והגיטרה מלווה אותם בהמשך גם שנים אחרי שסיימו ללמוד אצלי .חלקם הצליחו גם בתעשיית המוזיקה .

אפשר ללמוד אצלי גם בקבוצות ולאחרונה התחלתי ללמד גם ילדים מכיתות א,ב
על יוקללי, גיטרה קטנה שמגיעה מהוואי ומאוד מתאימה לילדים .

אם אתם מאזור פתח תקווה ומחפשים מורה לגיטרה, אשמח לעזור אתכם.
אתם מוזמנים גם לחפש אותי בפייסבוק וביו טיוב.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בפתח-תקווה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בפתח-תקווה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בחגי רז, מורה לגיטרה בפתח-תקווה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בפתח-תקווה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם חגי רז אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בפתח-תקווה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)