אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » תו כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה תו כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 11 שנים. גיל:33. בוגר בית ספר מוזיקה קלאסית.תו כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 054-5478860t

שלום אני תו, מורה לגיטרה בירושלים. בוגר בהצטיינות של האקדמיה למוזיקה בירושלים בגיטרה קלאסית. מנגן ומלמד גם גיטרה חשמלית וגיטרה אקוסטית.

מורה לגיטרה בירושלים מכל רמה הכי התחלתית עד לכל רמה, גם קטעים קלאסיים מתקדמים. למדתי בבית ספר למוזיקה קלאסית אבל אני מעריך את כל הסגנונות, פתוח לרצונות התלמיד ותמיד שמח לאתגרים חדשים. בלימוד גיטרה אני בדרך כלל לוקח שיעור אחד להבין את התלמיד ולבנות לו תוכנית שתקדם אותו אישית בצורה הכי טוב, לפי הכיוון שלו. אפשרי גם ללמוד אצלי תווים, תיאוריה, סולמות (לדעתי זה דווקא חשוב…).

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בתו כהן, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם תו כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)